Vážení klienti, poutníci, cestovatelé,

rozšiřujeme nabídku o destinace ZANZIBAR, SRÍ LANKA, MALEDIVY, MAURICIUS, RÉUNION, RODRIGUES pro páry, jednotlivce, rodinu, skupiny, firmy, podniky.


Připravíme vám individuální nabídku pro poznávací, tak pobytový program a v některých zemích s možnostmi zaměřenými na váš osobní, duchovní růst a to s ubytováním i meditačním pobytem v budhistických chrámech s mnichy, dále jóga, masáže, meditace atd., počet účastníků neomezen.


Od šesti osob dle destinace, včetně České republiky a programu, můžete využít naší služby, že budete mít k dispozici českého lektora/ku, instruktora z různých duchovních, ezoterických odvětví i ve sportovních aktivitách ve formě semináře, kurzu, koučinku atd. po celý váš pobyt, nebo za příplatek poskytneme i pro menší počet od 1 osoby a to dle dohody.


Termín, délku pobytu, výlety, kvalitu ubytování, odletové letiště, vám zpracujeme dle vašich požadavků, přání, potřeb, nebo doporučíme z naší nabídky.
Foto a info na vyžádání emailem, nebo nezávaznou poptávkou.


Chápeme, že někteří máte rodiny a chtěli byste uskutečnit s námi nějakou cestu do zahraničí, ale nemáte kam dát děti, zařídíme po celou dobu vašeho pobytu hlídání, ale upozorňujeme, že služba je zpoplatněná.


Chcete-li cestovat sami, nabízíme službu, která vám pomůže zkvalitnit dovolenou a kterou oceníte až na místě pobytu, protože námi nabízené destinace, jsme osobně navštívili.


Letenky zajišťujeme u prověřených partnerský společnosti.


CENOVÁ bezplatná kalkulace vám bude poskytnuta, zpracována až na základě vaší nezávazné poptávky.Od roku 2019 nabízíme službu, pronájem prostor na kurzy, koučink, semináře, konstelace, jógu, atd. se zajištěním ubytování v České republice i v cizině.

Nabízíme:
1. Zanzibar + moře – ostrov Pemba (pobytový)
2. Srí Lanka + moře (pobytový, poznávací nebo obojí )
3. Mauricius + moře (pobytový)
4. Mauricius + moře - ostrov Réunion ( pobytový, poznávací nebo obojí)
5. Mauricius + moře - Rodrigues (pobytový)
6. Maledivy + moře (pobytový)

Na Maledivách můžeme poskytnout hotel u moře, který je vhodný i pro páry stejného pohlaví.


Doporučujeme:
7. památky Srí Lanka (poznávací) s mořem na Maledivách (pobytový)


ZANZIBAR – neboli „Ostrov koření“, je ostrovní část Tanzanie, se rozprostírá zejména na dvou hlavních ostrovech - Unguja a Pemba, je to skvělá dovolená plná neopakovatelných zážitků, zároveň klidu a odpočinku u pobřeží východní Afriky.


Ostrov Pemba neboli „Zelený Ostrov“, je bezpečnou méně navštěvovanou, neobjevenou destinací. Leží severně od Zanzibaru, má překrásné písčité pláže s pozvolným vstupem do průzračného moře, kde odliv není tak zřetelná jako v jiných částech Zanzibaru, tak máte možnost koupání po celý den. Je to vynikající lokalita pro potápění, šnorchlování, objevování říše moře bez velkého plaveckého nadání. Najdete zde rozsáhlé porosty mangrove, kokosové palmy, baobaby, chlebovníky, palmy cukrové, pepřovníky, zázvorovníky, pěstuje se zde vanilka, skořice, muškátový oříšek a na víc celý ostrov voní hřebíčkem, jehož keři je přímo zahlcen.


Na Pembě můžete v jeho jediné části navštívit ptáky Kaloni - Redfox, které nejsou nikde na světě. Jsou výjimeční, že mají červené břicha.


Nikdy nezapomenete a možná se budete na Pembu vracet pro neopakovatelnou kuchyni ze škály pokrmů – africké, evropské, středomořské, italské, vegetariánské, mořské plody a ryby ten den ulovené, nebo pro pozorování západu slunce, nebo pro čisté a teplé moře. Je toho mnohem více a co dodat. Jet tam a zažít to.


SRÍ LANKA – mnoho zajímavostí včetně odpočinku u moře, kam se vydat, vidět, něco prožít.

Najdete tu významné kulturní památky a některé jsou zapsané na seznamu UNESCO.


Tak něco z nich a dalšího:

 • originálně zdobené jeskyní chrámy v Dambulle, jsou tvořeny pěti nádherně zdobenými jeskyněmi se 150 zpodobeními Buddhy
 • tajemná skalní pevnost Sigiriya, kde jsou zbytky osídlení, pevnost je obklopena královskými zahradami, cestou k vrcholu můžete obdivovat starodávné skalní fresky a obrovské lví tlapy vytesané do skály
 • starodávné královské město Polonnaruwu se zbytky královských paláců
 • starodávné královské město Kandy s Chrámem Buddhova zubu
 • malebné čajové plantáže
 • horské vyhlídky, divoké vodopády a koloniální městečko Nuwara Eliya, má také přezdívku,,Malá Anglie“, kde je továrna na zpracování čaje, kterou lze navštívit
 • možnost meditace v buddhistických chrámech
 • národní park Minneriya je sloní safari, kde žije 300 slonů
 • projížďky na slonech u vodní nádrže nedaleko Dambully
 • zahrada koření, zde uvidíte, jak se pěstuje vanilka, skořice, kardamom a jiné exotické koření
 • horské městečko Haputale se nachází uprostřed čajových plantáží
 • královská botanická zahrada Peradeniya, v níž rostou obrovské bambusy, salámovníky a další vzácné druhy palem

MAURICIUS - Mauricijská republika - hlavní město Port Louis, leží na severozápadním pobřeží ostrova Mauricius u Indického oceánu. V roce 2015 zde žilo 149 194 obyvatel. Za hlavní město je zvolili Francouzi v roce 1735 a pojmenovali je po králi Ludvíku XV. Modrý Mauritius, nejznámější známka světa, hinduistické památky jako posvátné jezero Grand Bassin a socha boha Šivy vysoká 32 metrů. Národní parky s atraktivní ?órou včetně vyhlášené botanické zahrady Pamplemousses. Oblast s horou Le Morne (UNESCO), barevné písky Chamarel, vulkanická vyvřelina „Sedm barev země", vodopády. Chůze po mořském dně ve skafandru, podmořský rybolov, pozorování delfínů, šnorchlování a potápění, výroba rumu, čajová továrna. Nejúžasnějším zážitkem ovšem je asi hodinová procházka s divokými lvy bez náhubků či obojků v doprovodu zkušeného mašíra.. Britská a francouzská koloniální architektura. Oblíbené místo pro svatby a honeymoon. Nadstandardní úroveň hotelů ve všech kategoriích, absolutní bezpečnost. 6x 18jamková golfová hřiště.


MAURICIUS – ostrov REUNION znamená sjednocení nebo opakované střetnutí“, je to malý tropický ostrov v Indickém oceánu, 200 kilometru jihozápadně od ostrova Mauricius a východně od ostrova Madagaskar a nejvzdálenějším regiónem Evropské unie. Je rozbrázděný hlubokými, strmými kalderami a roklemi s četnými vodopády, nejvyšší horou Piton des Neiges (3069 m) a činnou sopkou Piton de la Fournaise (2631 m), která je současně nejaktivnějším vulkánem na zemi. Hlavní město je Saint Denis a leží na severu ostrova. Není to o moři, spíše o turistice, kuli úchvatné přírodě, ale i tak se dá koupat na vyhrazených místech. Najdete zde husté tropické pralesy s bujnou vegetací, pobřežní útesy a liduprázdné pláže, korálový útes i přátelské kreolské obyvatelstvo. Neskutečně pestrý a rozmanitý svět na maličkém kousku země uprostřed oceánu. Zážitek je přelet helikoptérou nad aktivním vulkánem a pak si udělat túru k němu. Můžete navštívit želví farmu, muzeum Le musée de Villele, akvárium v St. Gilles, údolí Salazie vulkanické jezero Grand Etang, vodopády, měsíční krajina, lávové jeskyně, kostel o který se zastavila láva, tím bylo ušetřeno mnoho obydlí a tím byl zahrnut do zázraků i v současnosti se plní prosby prosebníkům. Je toho tolik, že až navštívíte tento ostrov, tak vás uchvátí jak je rozmanitý a jak je příroda mocná.


MAURICIUS – ostrov RODRIGUES je sestřička Mauricia se vzdáleností 650 kilometrů. Klidná lokalita s dobrosrdečnými lidmi s dobrým jídlem a absolutním soukromím na pláži. Rodrigues je 18 km dlouhý a široký 3 km. Památek tu je po málu, spíše je to o odpočinku, lenošením, potápěním, chytáním ryb. Jediný kostel, který je na ostrově postaven ze sbírky místních chudých lidí a stojí za podívanou a když budete mít štěstí být na mši svaté, je to zážitek, jako procházka po zdejší lávce 400 m nad kaňonem, která vám zvedne tep, kde si můžete i seskočit Bungee Jumping, nebo můžete zažít další adrenalin nad 600m hlubokou propastí jet na zipline.


MALEDIVY – jsou tropickou destinací v Indickém oceánu, je to ráj na Zemi s bělostnými a klidnými lagunami a jemným pískem. Každý ostrov má vlastní rezort, díky čemuž získáte dostatek soukromí a klidu dopřát si luxusní odpočinek. Maledivské resorty nejsou velké hotelové budovy, ale naopak sestávají z bungalovů a vilek, které některé jsou umístěné na kůlech přímo nad vodou a tak nabízejí přímý vstup do průzračného oceánu.


Tak něco z nich a dalšího:

 • relaxace, pohoda na bělostných plážích s tyrkysovými lagunami
 • šnorchlujte
 • potápění a objevování podmořského světa
 • masáže
 • meditace
 • život na tropických ostrovech
 • ochutnejte vynikající jídlo ostrovních resortů
 • v resortech plavky evropského stylu

Kontaktujte nás info@mariete.cz , tel. 606 34 31 32.