Ceny, ubytování

Panna Maria řekla, že dokud zjevení v Medžugorji trvají, bude Boží požehnání v Medžugorji zvlášť velké, po konci zjevení bude již stejné jako na ostatních poutních místech.  

Při pouti se seznámíte s medžugorskými událostmi, s poselstvími z těchto mariánských zjevení, rozvíjíte svoji víru a modlitbu, tak získáte MÍR.


DOPRAVA A CENY

Doprava a ceny: od 2500,- Kč do 3500,- Kč za osobu dle dopravního prostředku a jeho vybavení, přihlášených osob a místa nástupu, ale i více, př. když budete požadovat vycestovat samostatně, nebo nárust pohoných hmot, dálničních známek adt.. O přesné ceně budete informováni v potvrzené přihlášce, nebo na dotaz emailem. 

Za příplatek nabízíme přistavění dopravního prostředku na Vámi určené místo. U přihlášených a zaplacených skupin od 13 poutníků je možný nástup dohodou na Vámi uršené místo a je od nás zdarma. Při menších skupinách Vám  buď za příplatek, nebo zdarma, záleží na místě, Vám také přistavíme dopravní prostředek. Je to na dohodě s námi. Při přihlášené a zaplacené skupině nad 18 poutníků je jedno místo zdarma. Skupinou se myslí, že je vedoucí této skupiny, který svou skupinu řídí (přihlašuje poutníky, v dopravním prostředku kontroluje při zastávkách zda jsou poutníci na svých místech, pomáhá Marieté s.r.o. i v zahraniční).


Nabízíme Vám při Vaší cestě do Medžugorje zastávku na poutním místě v chorvatských Lurdech a při vhodném počasí i koupání v moři, nebo odpočinek u něj. Na Vaše přání můžeme zajitit výlet k vodopádům Kravica (15 km) od Medžugorje. Tyto služby nejsou zahrnuty v ceně za dopravu, není-li dohodnuto jinak.

V některých termínech je zastávka u moře zahrnuta již v ceně poutě.
PLATBA CESTOVNÉHO na poutní místo

Platbu proveďte po našem potvrzení, že Vaši přihlášku registrujeme. PLATBU NALÉHAVĚ PROSÍME, uskutečněte, osobně po dohodě s námi, složenkou, převodem na účet 156235201/0600, při variabilním symbolu vždy uvádějte datum narození (zde děkujeme za pochopení) pro identifikaci Vaší platby a to nejpozději 10 kalendářních dnů před odjezdem, nejlépe však IHNED (pokud se nejedná o dodatečnou přihlášku).

Pro naši evidenci je nutné nahlásit osobní údaje o všech poutnících, jméno, příjmení, trvalé bydliště, telefon, e-mail, datum narození, číslo pasu a to telefonicky, písemně, e-mailem, faxem.ODJEZD

ZHRUBA DO 10 KALENDÁŘNÍCH DNŮ PŘED ODJEZDEM VÁM PODÁME ZPRÁVU OBSAHUJÍCÍ ČAS A MÍSTO NÁSTUPU (o místech nástupu rozhodujeme podle počtu přihlášených osob z různých oblastí).  Nejčastější odjezdy jsou z Prahy a Brna. Lze dojednat nástup v místech na trase mezi jednotlivými pevně určenými nástupními místy. Nástupní místa mohou být dodatečně upravena.  

PŘÍJEZD

Příjezd je na stejná místa jako při nástupu většinou ve večerních hodinách.


UBYTOVÁNÍ  -  STRAVOVÁNÍ  -  CENY

Ubytování a ceny: jsou od 8 Euro do 50 Euro za osobu/noc dle typu ubytování a služeb s tím spojených. Výjimkou je exponovaný termín Modlitební Festival mládeže, kdy se cena může nepatrně zvýšit, proto je lépe se hlásit s předstihem. Děkujeme za pochopení. Budete-li požadovat ubytování v hotelu, nebo máte-li jiná přání s ubytováním, dejte nám vědět Vaše požadavky v PŘIHLÁŠCE. Pokusíme se Vám, v našich možnostech, vyhovět.                                        

Ubytování je ve 2, 3 a 4 lůžkových pokojích v blízkosti centra poutního místa, nebo v různém dosahu od kostela, podle akruálního přílivu poutníků a poptávky v Medžugorji. Pro všechny typy ubytování je samozřejmostí lůžkoviny, koupelny mají sprchové kouty a WC. Můžete si vybrat levnější ubytování se společnou kuchyňkou, kde si můžete připravit jídlo, nebo ho ohřát, jako i použít nádobí.

DĚTI do 2 let mohou být umístěny na lůžku s rodiči zdarma, děti ve věku 2 až 6 let platí za ubytování polovinu ceny.


ČÁSTKA za ubytování bude vybírána v EURECH v autobuse při příjezdu do Medžugorje, nebo v den odjezdu s přistavením dopravního prostředku. Připravte si prosím celou částku přesně. Částka bude po příjezdu předána ubytovateli.Stravování a ceny: nabízíme Vám jen snídani 5-11 Eur nebo polopenzi 10-20 Eur, cena je stanovena od typu a kategorie ubytování, možnost vlastního vaření, stravování.

Do přihlášky je nutné uvést stravování, typ ubytování a kolik osob, popřípadě dětí bude na pokoji, nebo s kým chcete na pokoji spát. Při příjezdu nelze měnit. Budete-li mít jiný požadavek, napište nám. Neuvedete-li jiný druh ubytování, stravování, objednáme pro Vás automaticky lůžko bez stravování.


DOPORUČENÍ

Potraviny doporučujeme vzít sebou, neboť je u nás stále lacinější. Za valuty (EUR) je však možno vše nakoupit na místě. KAPESNÉ doporučujeme vzít EURA. Při zastávkách v Chorvatsku KUNY.

Máte-li možnost, vezměte si sebou radiový přijímač (walkman se sluchátky, nebo mobil se sluchátky), některé mezinárodní mše by mohly být tlumočeny do českého jazyka. Možnost zakoupení přijímače, půjčení v Medžugorji.

Oblečení by mělo u žen v letních měsících zakrývat ramena, nebo alespoň zakrýt šátkem, zvláště v oblasti kostela a významných míst. Doporučujeme Vám zařídit si soukromě pojištění pro pobyt v zahraničí. Při požadavku Vám cestovní pojištění v zahraničí zařídíme.

Prosíme, aby se nám před odjezdem ohlásili varhaníci, kytaristé a rovněž kněží, pokud tak není učiněno v přihlášce


Jakékoli změny hlaste co nejdříve.

KONTAKTY NA NÁS

Kontaktovat nás můžete kdykoliv e-mailem   info@mariete.cz  , po dohodě osobně, pokud neprobíhá pouť, nebo telefonicky Pondělí - Pátek 9:oo hod. - 18:oo hod. na číslech  +420 606 343 132 nebo +420 602 365 535, v případě nepřítomnosti zanechte vzkaz k dispozici záznamník a fax na čísle +420 281 980 491.


Veškerou korespondenci posílejte na adresu:

Jiřina Vokálová P.O. Box 16, Úvaly, Psč: 250 82Možnosti ubytování:

Dům Josip

(při obsazení 9€) – 20 lůžek, většinou jsou koupelny přímo na pokoji, několik pokojů má vlastní koupelnu přístupnou z chodby, prostorná kuchyně.


Penzion

Při zaplnění cena minimálně 11€, se snídaní 14€, s večeří 28€. V nejbližším okruhu u kostela. Kapacita 52 lůžek. Třípatrový dům. Půvabná jídelna a kuchyňka v přízemí. Některá patra mají velmi pěkně vybavené pokoje (spíše ve starším stylu), každý pokoj má koupelnu.


Penzion Ante a Nela

Při zaplnění cena minimálně 10€. Rušnější prostředí. V blízkosti kostela. Kapacita 35 lůžek. třípatrový dům. Půvabná jídelna a kuchyňka v přízemí. V moderním stylu. Každý pokoj má koupelnu.


Penzion Francka

Při zaplnění cena minimálně 8€. Tiché prostředí. Kapacita 20 lůžek. Většina pokojů má vlastní koupelnu. Prostorná kuchyně.


Penzion Ivana

(13€) 10 lůžek ve třech pokojích. Supermoderní vybavení společné kuchyně a koupelen. Moderní, nový rodinný dům.


Penzion Magnifikat

Při zaplnění cena minimálně 10€. Klidné prostředí. V blízkosti kostela. Kapacita 60 lůžek, třípatrový dům. Jídelna a kuchyně v suterénu pro vlastní přípravu jídla nebo s polopenzí. Každý pokoj má koupelnu.


Penzione Moni

(10 €) – patro rodinného domku. Koupelny na pokoji. 10 lůžek, dvoulůžkový, třílůžkový a pětilůžkový pokoj (pro velkou rodinu cena za pětilůžkový pokoj dohodou i pouhých 26€), společná kuchyňka.


Penziony

2 penziony, které se sebou sousedí a jsou blízko kostela, jednoduché vesnické stavení s dvorky. Při zaplnění cena minimálně 9€.


Penziony Matanovi dvori – Domov

Bez možnosti polopenze. Vařené jídlo v blízké restauraci, 18 minut od kostela, možnost dovážení autem. Rušnější prostředí v blízkosti nákupních center. V jednom místě ve 4 sousedících domech 50 lůžek.


Rodinný penzion

Kapacita 20 lůžek. Dvě velké kuchyně pro vlastní přípravu jídla nebo s polopenzí. Pokoje prostorné. Koupelny pouze 3 jsou na chodbě a v přilehlém kempu.